Nowoczesne stoiska targowe - zwróć na siebie uwagę

Czy elementy multimedialne na stoiskach targowych służą jedynie temu aby przykuć uwagę osób odwiedzających targi? A może pełnią jakąś ważniejszą funkcję? Prawdziwe jest stwierdzenie, iż łatwiej jest przyciągnąć do stoiska tłum osób gdy posiada ono olbrzymi ekran plazmowy albo ścianę wizyjną, które często zaskakują swymi kształtami. Ich prawdziwe zadanie polega jednak na tym by zaznajomić takie osoby z usługami czy też technologiami, które oferuje konkretna firma.

Nie jesteśmy przecież w stanie przenieść do naszego stoiska całej linii produkcyjnej czy potężnych maszyn, dlatego łatwiej jest je zaprezentować za pomocą multimediów właśnie. Odpowiednio nagrany film czy prezentacja mogą bowiem doskonale przedstawić zwiedzającymi przekrój tego co możemy im zaproponować. Standardem są dzisiaj takie elementy stoisk jak monitory LCD i ekrany plazmowe, osiągające nawet 100 cali. Technologie posuwają się jednak nieustannie do przodu i dzisiaj prezentacja oferty na stoisku może wyglądać niczym premiera wysokobudżetowych filmów. Jeśli naprawdę chcemy aby nasze stoisko było wyjątkowe warto zainwestować w ekrany interaktywne.

Dzięki nim każda osoba zainteresowana ofertą będzie mogła swobodnie dowiedzieć się wszystkiego o naszych usługach czy towarach, a także własnoręcznie skonfiguruje taką usługę albo produkt. Narzędzia te rozpoznają gesty użytkownika, przez co steruje się nimi poprzez ruchy rąk. Bezszwowe ekrany wielkoformatowe, tworzone z kilku modułów plazmowych, to rozwiązanie zapewniające użytkownikom otrzymanie bardzo dużego i przede wszystkim spójnego obrazu o świetnej jakości. Rozmiary takich obrazów, jak i ich kształty mogą zostać dostosowane do przestrzeni w której mają się znaleźć, do konkretnego filmu jaki zamierzamy wyświetlić, ale także do indywidualnych wymagań osoby zamawiającej.

Obecnie do najczęściej stosowanych układów modułów, należałoby zaliczyć kombinacje 2*2, 3*3, a także 3*4. Co więcej, nie ma żadnego problemu jeśli chcielibyśmy aby ekrany takie miały nietypowy kształt: wysoki ale bardzo wąski na 1 albo 2 moduły, niesymetryczne rozmieszczenie monitorów o różnych wielkościach – przy czym obraz jest nadal jednolity, jak również obrócenie obrazu 16:9 do pionu. Wykorzystać można również samą przestrzeń wystawienniczą oraz specjalne systemy sufitowe, do których można podwiesić ekrany plazmowe. Takie rozwiązanie z pewnością wyróżni nasze stoisko spośród konkurencji i co równie ważne będzie ono widoczne z każdego miejsca sali. Możliwości jest naprawdę dużo, dlatego warto wykorzystywać elementy tego typu podczas przygotowywania stoiska targowego.

3tech.eu - technologicznie jedni z nabardziej nowoczesnych specjalistów od obsługi technicznej konferencji, imprez i koncertów.

logo 3tech

 

O serwisie

Na naszej stronie dowiesz się jak wygląda zawód księgowego , jakie są technologie mobilne we współczesnej księgowości oraz wiele innych ciekawostek. Zapraszamy do czytania

Kontakt

kontakt@eurodoradca.pl

Galeria